Co umíme

Jsme marketingová skupina, která v sobě spojuje zkušenosti a know-how několika digitálních agentur a technologických firem. Kreativitainovace tak v naší práci hrají obrovskou roli, neméně důležité je ale pochopení byznysu našich klientů a reálný dopad spolupráce na jejich obchodní výsledky. Tímto cílem se řídíme při tvorbě strategií a obsahu, produkci, vývoji, nastavování výkonnostních kampaní a všech dalších činnostech.

Martin Kukačka

Klientský servis

Lidé, se kterými se u nás potkáte jako s prvními, a zároveň ti, kteří vás budou provázet celou naší spoluprací.

Na počátku naši zkušení projektoví manažeři zjišťují, jaké jsou vaše potřeby, co skutečně trápí vaši firmu, nebo jakých výsledků potřebujete dosáhnout. Zpracovávají co nejlepší podklady pro strategicko-kreativní tým, který následně pracuje na tom, co vám v naplňování vašich cílů pomůže.

V rámci DFMG zajišťuje tým klientského servisu kooperaci všech specialistů, kteří na vašich projektech působí. Stará se o to, aby vzájemná spolupráce naplnila vaše očekávání, aby vždy proběhla ve stanoveném termínu a v rámci nastaveného budgetu.

Martin Kukačka

Martin Kukačka

Leader teamu

Jan Řebíček

Strategie

Weby, videa, kampaně, aplikace, to všechno nevzniká nahodile. Aby do sebe jednotlivé součásti vaší komunikace zapadaly do nejmenšího detailu, od toho jsou tu naši marketingoví stratégové a kreativci.

Nad nejvhodnějším řešením je třeba se nejdříve zamyslet, ať už v rámci DFMG nad vaším zadáním, nebo třeba na společném workshopu. Správně identifikovat cíl vašeho byznysu a poznat, v čem je síla vaší značky, vnímáme jako náš prvořadý úkol. Díky tomu dokážeme nastavit komunikaci tak, aby dávala smysl, zaujala a přesvědčila relevantní cílovou skupinu.

Třešničkou na dortu funkční strategie je pak kreativní koncept. Takový, který vaši cílovou skupinu upoutá, zároveň ale v rámci něj zůstane zachované dokonale srozumitelné sdělení. Na dodržování těchto pravidel dohlíží členové strategicko-kreativního týmu i ve chvíli, kdy se k práci na realizaci projektu dostanou ostatní oddělení.

Jan Řebíček

Jan Řebíček

Head of Strategy and Creative

Jiří Adámek

Grafika a vývoj

Grafici, designéři, ilustrátoři, animátoři, vizuální kreativci, programátoři, developeři, kodéři, UX a UI odborníci. A všichni k vašim službám.

Naše grafické studio a vývojový tým zpracují vaše zadání tak, aby byl výsledek vizuálně atraktivní, a přitom maximálně funkční a užitečný. Aby zapojil inovace, odpovídal současným trendům a obstál v kontextu budoucího vývoje.

Dáme podobu vaší prezentaci (nejen) v online světě. Od microsites přes webové stránky, mobilní a desktopové aplikace, až po navrhování rozšířených nebo virtuálních realit. Od návrhů vizuálů přes animovaná videa až po tvorbu loga, návrhy packagingu či kompletní vizuální identity.

Jiří Adámek

Jiří Adámek

Head of Graphics and Development

Ondřej Siuda

Výkonnostní marketing

Návrh komunikace se vám líbí? Kampaň vypadá skvěle? To hlavní ale je, že jsme ochotni zaručit se za její výsledky. A výsledky, ty jsou doménou našich specialistů na výkonnostní marketing.

Víme, jak precizně zacílit a aktivním způsobem oslovit přesně vydefinovanou cílovou skupinu vašich stávajících i potenciálních zákazníků, jak jim doručit potřebné sdělení či jak je přivést na požadovaný web.

Díky orientaci ve všech důležitých PPC systémech, reklamních, analytických a SEO nástrojích se postaráme o to, aby vám naše spolupráce pomohla dosáhnout požadovaných výsledků. Ať už je cílem kampaně prodej, budování brandu, nábor nových zaměstnanců či sběr leadů.

Ondřej Siuda

Ondřej Siuda

Head of Performance

Michaela Čejková

Obsahový marketing

Tým složený ze specialistů na online i offline komunikaci, content manažerů nebo copywriterů se pro vás postará o tvorbu obsahové strategie a její následnou realizaci.

Po celou dobu naší spolupráce bude přicházet s novými nápady na to, co byste měli říkat, komu, kdy, kde a jak. Dokáže tvořit obsah přizpůsobený všem komunikačním kanálům, od banneru po televizní reklamu, od newsletteru po knihu.

Samostatnou „jednotkou” je pak náš tým community managementu. Jeho členové jsou speciálně vyškoleni, aby vedli komunikaci se zákazníky na sociálních sítích za vás. Společně nastavíte tón komunikace s fanoušky i hatery, servisní linka se pak postará o správné odpovědi na otázky a včasné řešení problémů nebo stížností. Od rána do večera, sedm dní v týdnu.

Michaela Čejková

Michaela Čejková

Head of Content

Adam Lokša

Produkce

V DFMG vymýšlíme, tvoříme, organizujeme, ale také fotíme a natáčíme. Od toho máme celý interní multimediální tým propojující kreativce z oblasti komerční a televizní tvorby se zkušenými filmaři a dokumentaristy.

Náš tým má zkušenosti s tvorbou obsahu pro sociální sítě i s produkcí reklamních spotů, image a promo videí, produktových videí nebo korporátních a prezentačních videí.

Můžeme se spolehnout na zázemí velké komunikační skupiny se všemi jejími činnostmi, a díky tomu dokážeme zvážit nejen všechny okolnosti samotné produkce, ale také je správně sladit s vašimi marketingovými cíli.

Adam Lokša

Adam Lokša

Head of production

Vojtěch Raiman

Kreativa

Kreativní koncept je třešničkou na dortu každé komunikace. Musí zaujmout, vystoupit z řady, ale zároveň musí také zapadat do celkové strategie, zachovat srozumitelnost sdělení a podpořit schopnost přesvědčit vašeho zákazníka. O čemkoli chcete.

Za takové koncepty je zodpovědné naše kreativní oddělení. Od úvodních workshopů s klienty, přes hledání inovativních přístupů k problému, až po finalizaci a tvorbu zadání pro produkční tým (video a fotografie), grafiky, performance nebo content oddělení.

Kromě kreativních kampaní vymýšlíme názvy brandů a služeb, tvoříme jejich loga a komplexní vizuální identity, píšeme scénáře, textujeme weby, malujeme vizuály a obecně děláme tenhle svět lepší, než ve skutečnosti je. A když nám to projde interně v agentuře i následně u klienta, obvykle je to pecka.

Vojtěch Raiman

Vojtěch Raiman

Creative Director

Monika Fialová

Eventy

Plánujete školení, workshop, tiskovou konferenci, teambuilding, akci pro influencery nebo launch nového produktu? Nebo se chcete pustit do něčeho většího, jako je galavečer, vyhlašování cen, ples, fashion show či zájezd s obchodními partnery?

Ať už jde o akci na hodinu nebo na několik dní, zabezpečíme její hladký průběh tak, abyste se vy mohli naplno věnovat svým hostům.

Staneme se vašimi partnery od prvotního nápadu až do zhasnutí posledního světla. Zajistíme prostory, catering, hostesing, hudbu nebo další program. Postaráme se o návrhy i realizaci výzdoby a veškerých propagačních materiálů a vezmeme si na starost fotografie a videozáznam.

Díky propojení našeho eventového týmu se zbytkem agentury si můžete být jistí, že jakýkoli event dokonale zapadne do celkové strategie vaší komunikace.

Monika Fialová

Monika Fialová

Event Team Leader