Chcete autentický osobní branding? Vytvoříme z vás silnou značku.

Nechcete být známí pro slávu. Chcete podpořit vaši firmu, dobročinné aktivity, myšlenky, vize a dostat je k těm správným lidem. A dosáhnout svých cílů. Už jste značka. Jak o vás lidé přemýšlí, jak o vás mluví a jak k vám přistupují je součástí vašeho jména = vaší značky. Ta může pracovat pro vás, i když odpočíváte.

Buďte vidět

Chceme, abyste byli vidět a slyšet tam, kde potřebujete. Spravujeme váš profil na LinkedInu a dalších sociálních sítích, nebo vám poradíme s PR strategií. Vše podle vámi schválené strategie.

Objevte nové příležitosti

Díky relevantním kontaktům se propojíte s lidmi, kteří sdílí vaše hodnoty a posílíte vaši autoritu v oboru. Nezáleží, jestli chcete být vidět jako panelista na odborných konferencích, host podcastu nebo se dostat do médií. Silná osobní značka otevírá další dveře a příležitosti.

Pro koho je branding vhodný?

Jak to probíhá?

Na začátku se potřebujeme poznat osobně a hodně do hloubky. Abychom mohli příspěvky zpracovávat, odvyprávíte nám váš příběh, vaše názory, postoje, vize a cíle. Společně si určíme témata příspěvků a jejich frekvenci. Navíc vše schvalujete před publikací. Jen tak bude obsah váš a autentický.

Proč si vybrat nás

Osobní značky umíme. Vytvoření vaší značky je speciální disciplína a máme s tím bohaté zkušenosti. Náš seniorní tým pomáhá například majitelce velké zásilkové firmy, zakladatelce firmy ve zdravotnictví, manažerce v pojišťovně nebo majiteli firmy s modulárními stavbami.

Kolik vás to bude stát

Vše se odvíjí od vaší představy ohledně zásahu, velikosti cílové skupiny a cílů, kterých chcete dosáhnout. Promluvíme si s vámi a připravíme návrh ideální formy komunikace, včetně rozpočtu. Pro orientaci: Měsíční komunikace na LinkedInu na správu jednoho profilu se pohybuje mezi 30–40 000 Kč.