Novinky

Naše CEO na podnikatelském online víkendu

V minulém roce se u příležitosti oslav 700 let od první písemné zmínky o městě sešli ve Zlíně během dvou víkendů odborníci z oblasti podnikání a architektury. Právě výročí města totiž nabídlo ideální šanci k zamyšlení nad dalším směřováním a rozvojem potenciálu města v oblasti podnikání, inovací i architektury. Chceme inspirativní myšlenky těchto odborníků předat dál, a tak publikujeme záznamy z těchto mezinárodních konferencí. Pustit si je můžete z pohodlí domova! Tento víkend patří podnikání, následující pak architektuře.

25. 05. 2023

Češi rádi kupují chytré telefony, vysloužilé ale nerecyklují

Češi rádi kupují chytré telefony, zároveň ale nerecyklují ty vysloužilé. Průměrně si lidé pořídí nový mobil jednou za tři až 3,5 roku. Ačkoli recyklace vysloužilého telefonu u prodejců elektroniky či operátorů šetří životní prostředí, Češi stará zařízení téměř nerecyklují.

25. 05. 2023

Jsme hrdým partnerem konference Fenomén

Zlínští studenti mají exkluzivní příležitost setkat se s osobnostmi, které mění svět k lepšímu. Filantrop Martin Vohánka, finančník Pavel Řehák, ekonom David Navrátil. Špičky českého byznysu, které vystoupí na Fenoménu, se chystají také do škol.

25. 05. 2023

Představili jsme světu #dreamjob od Deloittu

Dreamjob aneb práce snů v Deloitte 3: Vzhůru do akce! Pokud bychom přistoupili na teorii, že práce snů je tvořena seznamem, ze kterého si musíme položky postupně odškrtávat, potom by o tom mém platilo následující: Posouvání se mimo komfortní zónu – hotovo.

19. 05. 2023

Postarali jsme se o nové jméno a vizuální podobu vzdělávacího portálu Pumpedu

KEY Trainings tímto krokem opouští skupinu KEY. S novou strategií souvisí i přejmenování na Pumpedu a proměna grafické stránky. O nové jméno a vizuální podobu se postarala marketingová agentura DFMG, která je taktéž součástí eD Group.

19. 05. 2023

Martin Štrupl, Šimon Churý (eD Group): Překračujeme hranice tradiční distribuce

Technologická skupina eD group se vydala za limity klasického distribučního byznysu a etablovala se v nových oblastech, aby dokázala poskytovat širší spektrum služeb. Martin Štrupl a Šimon Churý přibližují, jakou cestu skupina za posledních několik let urazila, jaká práce ji ještě čeká a co tato transformace znamená pro výrobce a partnery.

19. 05. 2023

Edenred si na PR komunikaci vybírá DFMG

Edenred si na zajištění PR komunikaci volí skupinu Digital First Marketing Group.

19. 05. 2023

Pro 96 % mladých Čechů je klíčová vnitřní duševní pohoda. Jen pětina z nich jí však skutečně dosahuje, vyplývá z průzkumu DFMG

Generace Z klade nebývalý důraz na vnitřní duševní pohodu. Za důležitou ji považuje 96 % mladých Čechů. Jen 19 % z nich se však tuto potřebu daří naplňovat. Na sociálních sítích denně tráví čas hned 86 % příslušníků generace Z. Většina z nich si však stále dokáže najít čas i na tradiční zábavu. Ve srovnání s obecnou populací mladí Češi více sportují a častěji chodí na party nebo do hospody. Vyplývá to ze studie Mýtus Gen Z, která vznikla ve spolupráci komunikační agentury DFMG a výzkumníků z Behavia.

18. 05. 2023

Na měření a řízení udržitelnosti skrze „zelené GDPR“ není řada firem v ČR připravená

Směrnice CSRD, která pro větší firmy vstupuje v platnost už v příštím roce, je pořád pro mnoho společností velkou neznámou. A mnoho z nich navíc CSRD doposud vůbec netrápilo. Proto jsme se rozhodli těmto firmám pomoct se zorientovat ve složité problematice nefinančního reportování a ESG.

17. 03. 2023

Od ledna 2022 jsme DFMG!

Od ledna 2022 dochází ke spojení digitálních agentur Dark Side, Pria a PR agentury Insighters v Digital First Marketing Group (DFMG).

01. 01. 2022

DFMG vstupuje do digitální a PR agentury Insighters

Vstupem do Insighters výrazně rozšiřujeme naše kompetence v public relations. DFMG nyní vlastní v Insighters 28% podíl, který do budoucna plánuje výrazně navýšit.

26. 08. 2021