Edenred si na PR komunikaci vybírá DFMG

19. 05. 2023

Edenred si na zajištění PR komunikaci volí skupinu Digital First Marketing Group.

Společnost Edenred, jež se zaměřuje na poskytování zaměstnaneckých benefitů, si na PR komunikaci vybírá skupinu Digital First Marketing Group (DFMG). Ta nově zodpovídá za kompletní řešení v otázkách public relations. Jedním z cílů spolupráce je ukázat Edenred jako lídra v oblasti digitalizace a wellbeingu.

Edenred chce v komunikaci především ukázat, jak pomáhá odvětví benefitů posouvat společnost vpřed – ať už jde o digitalizaci, nebo společenskou odpovědnost. „Vycházíme z naší dlouhodobé strategie, za níž stojí motivace být lídrem na Českém trhu, a to nejen v poskytování služeb v oblasti benefitů, ale i v inovacích. Spustili jsme platformu, která zaměstnavatelům umožňuje lépe porozumět spokojenosti a požadavkům svých zaměstnanců, a máme v plánu představit virtuální benefitní kartu v mobilu. Vnímáme také svou silnou roli v nastolování agendy a edukaci zaměstnavatelů. Například pomáháme ocenit mimořádné talenty v odvětví HR v rámci Recruitment Academy Awards,” uvádí Peter Hradiský, generální ředitel Edenred.

„Naším cílem není jen budovat značku Edenred jako takovou. Jdeme s naší vizí o krok dál a zvyšujeme povědomí o přínosných projektech v oboru, které mají společenský přesah a pomáhají zlepšovat sociální stituaci lidí. Například pomáháme zajišťovat obědy ve školách pro děti ze sociálně slabších rodin, podporujeme Potravinovou banku a mnoho dalšího,“ vysvětluje pojetí dlouhodobé komunikační strategie Aneta Martišková, členka vedení Edenred. „V tom je pro nás partnerství s kolegy z DFMG mimořádně přínosné. Spolupráce s agenturou totiž není jen o PR, ale i o zprostředkování nových příležitostí a propojení s lidmi a subjekty, kteří s námi chtějí pracovat na inovativních projektech a řešeních – a tím posouvat ČR mezi moderní digitální státy,“ dodává.

V rámci partnerství se agentura bude starat o kompletní PR značky Edenred. Rovněž zajistí media relations a zviditelnění strategických témat. Mezi ně patří především zaměstnanecký wellbeing a digitalizace napříč oblastí HR. Komunikovat se chystají ale i klíčové statistiky a vývoj spotřebitelského chování na českém trhu. V neposlední řadě svoji pozornost obrátí i k otázkám společenské odpovědnosti a udržitelnosti v rámci CSR aktivit.

Společnost Edenred působí ve 45 zemích, v České republice její služby každý den využívá přes 700 tisíc zaměstnanců, které mohou s chytrou benefitní kartou, jež umí automaticky rozlišit mezi jídelními a volnočasovými benefity, využívat služby více než 57 tisíc partnerských provozoven.

 

Zdroj: MediaGuru