Od ledna 2022 jsme DFMG!

01. 01. 2022

Od ledna 2022 dochází ke spojení digitálních agentur Dark Side, Pria a PR agentury Insighters v Digital First Marketing Group (DFMG).

Mění se náš název, naše vizuální prezentace nebo velikost našeho týmu. Co se ale nemění je naše mise - pomáhat podnikání našich klientů růst díky vhodně zvoleným strategiím, efektivní komunikaci a správně nastavenému marketingu.

V Digital First Marketing Group propojujeme know-how, informace a data trojice firem, jejichž vývoj byl v posledních letech v lecčems podobný. Z poměrně úzce specializovaných subjektů se vyvinuly v agentury, které svým klientům dokáží poskytnout úplný servis nejen v segmentu, ze kterého vyrostly (ať už se jedná o digitální marketing, nebo PR), ale prakticky ve všech dalších oblastech komunikace.

Společně tuto naši kompetenci posouváme ještě dále. V našich týmech působí dohromady přes 150 lidí, od mladých nadšenců přes oborové specialisty až po marketingové odborníky s desítkami let zkušeností. Na našem propojení jsme pracovali během celého roku 2021 a jsme schopni svým klientům nabídnout práci dokonale sehraných týmů zaměřených nejen na jednotlivé oblasti marketingu, ale i na komunikaci v jednotlivých odvětvích.

Značky Dark Side, Pria ani Insighters spojením nezanikají, Digital First Marketing Group nicméně vzniká jako nový právní subjekt, který přebírá i veškeré právní závazky.

Důležité je, že pro naše klienty neznamená vznik DFMG žádnou komplikaci. Lidé, se kterými se doposud při naší spolupráci setkávali, zůstávají, navíc mají k dispozici mnohem širší tým a robustnější technologické a další zázemí, díky čemuž dokáží nabídnout ještě rozsáhlejší portfolio služeb než dříve. Rovněž klíčoví lidé, kteří dosud byli ve vedení všech tří agentur, zůstávají ve strukturách DFMG a klienti se na ně mohou kdykoli obrátit.