Postarali jsme se o nové jméno a vizuální podobu vzdělávacího portálu Pumpedu

19. 05. 2023

KEY Trainings tímto krokem opouští skupinu KEY. S novou strategií souvisí i přejmenování na Pumpedu a proměna grafické stránky. O nové jméno a vizuální podobu se postarala marketingová agentura DFMG, která je taktéž součástí eD Group.

Vzdělávací portál KEY Trainings, který se klientům a obchodním partnerům představí pod novým jménem Pumpedu, se stává součástí IT skupiny eD Group a vstupuje pod křídla značky DNS. Díky novému spojení nabídne širší nabídku vzdělávacích produktů a více specializovaného IT obsahu.

„Z pohledu distributora a tradičního B2B modelu jde o neobvyklý krok. Nicméně v DNS již delší dobu vnímáme poptávku od našich partnerů po podobné službě. A proto jsme a velmi rádi, že KEY Trainings oslovila naše nabídka spolupráce. Jde o velmi etablovanou společnost ve vzdělávací branži s širokým spektrem nabídky vzdělávání a dlouhodobým know-how. Samotná logistika se stala minoritním a mnohdy automatizovaným procesem distributora. Pro rozvíjení našich partnerů je logicky potřeba vzdělávání, a to ve velmi specifických oblastech. A k tomu nám projekt Pumpedu.cz má dopomoct. Partnerům tak nabízíme další část skládačky pro úspěšné podnikání v ICT,“ říká David Pankiv, COO společnosti DNS.

Proměna v Pumpedu vnese do stávající nabídky kurzů a certifikací v oblasti IT a soft skills další profesionály a širší možnosti. Klienti se mohou nadále těšit na zprostředkování nových vědomostí v přátelském a otevřeném prostředí.

„Našim plánem je rozšířit vzdělávací služby o nové IT oblasti, obohatit seznam našich lektorů, a pro klienty se stát ještě silnějším partnerem na poli vzdělávání. Zároveň si zachováváme naši flexibilitu, pracovní nadšení a snahu pomoci dosáhnout lidem jejich vzdělávacích cílů,“ doplňuje Martina Dubcová, spolumajitelka KEY Trainings.

Investice do vzdělávání neustále nabývá na důležitosti, což si tým DNS velmi dobře uvědomuje. Současný distributor už není pouze subjekt zajišťující logistiku produktů od vendora k partnerovi. V rámci spolupráce se zákazníkem často navrhuje individuální řešení.

Celou rozšířenou nabídku najdete během následujících týdnů na webu pumpedu.cz.

 

Zdroj: ITPOINT